Irina Dubcova

2015-10-21 20:00

Irina Dubcova – 10 metų scenoje

Populiari Rusijos atlikėja, poetė ir kompozitorė Irina Dubcova kviečia į koncertą, skirtą jos sceninės veiklos dešimtmečiui. Vienintelį solinį koncertą Lietuvoje dainininkė surengs spalio 21 d. Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje.

Šlovė ir sėkmė Iriną Dubcovą aplankė po pergalės „Žvaigždžių fabrike“: dainininkės atlikta Igorio Krutojaus sukurta daina „Apie jį“ atvėrė jos, kaip puikios vokalistės gabumus. Tolimesnė I.Dubcovos veikla leido jai atsiskleisti ir kaip talentingai poetei bei kompozitorei.

Jausminga, trapi ir nepriklausoma Irina tapo stiprios moters pavyzdžiu. Jos dainos – tai meilės istorijos, kuriose susipina emocijos, jausmai ir aistros, santykiai ir jausmai, kurie lydi mus visą gyvenimą.

Irinos Dubcovos apdovanojimų kolekcijoje – konkurso „Naujoji Banga“ sidabras, „Auksinis gramofonas“, „Metų šansono“ ir „MUZ TV“ premijos, net devyni „Metų dainos“ diplomai ir pergalė viename populiariausių Pirmojo kanalo šou „Toč-v-toč“. Atlikėja taip pat pažįstama ir kaip ukrainietiškojo „X faktoriaus“ teisėja.

Muzika Irina Dubcova susižavėjo dar vaikystėje, ją nuo pat mažumės traukė scena. Būdama 11-os Irina pradėjo dainuoti savo tėvų įkurtame vaikų muzikos kolektyve „Džem“, sulaukusi 15-os be niekieno pagalbos susirado restorano „Kristina“ dainininkės vietą. 1999-aisiais I.Dubcova tapo grupės „Devočki“ nare. Pasitraukusi iš jos dvejus metus dainavo grupėje „Davai! Davai!“, tuo pat metu įgijo akademinio dainavimo diplomą.

Merginos, į muziką žvelgusios kaip į savo pačios dalį, solinė karjera prasidėjo jai nugalėjus „Žvaigždžių fabrike – 4“, kur ji dainavo duetais su tokiomis Rusijos žvaigždėmis kaip „Mumi Trol“, „By-2“, „Ivanuški International“, Vladimiru Presniakovu ir kitais. Irina Dubcova įrašė tris albumus: 2005 m. pasirodė debiutinis jos albumas „Apie jį“ (О Нём). Antrajame I. Dubcovos albume „Vėtra“ (Ветра) – dvylika jos pačios sukurtų dainų. 2008 m. dainininkės gerbėjus pasiekė jausmų kupinas albumas „Apie meilę“ (О любви…). I.Dubcova kuria dainas ir tokiems atlikėjams kaip Filipas Kirkorovas, Timotis, Slava, Antonas Makarskovas, Eminas ir kiti.

Organizatorius
Kultūros vadybos projektai, Všį