IMANY

2017-04-27 20:00 - 22:00

Prancūzų soul muzikos diva IMANY sugrįžta į Vilnių

Balandžio 27 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ savo pasirodymą surengs naująja prancūzų soul muzikos diva tituluojama dainininkė IMANY. Prieš kelerius metus sostinėje vykusį šios atlikėjos koncertą prisimena daugelis – ne tik dėl vasaros viduryje sausakimšo VU didžiojo kiemo, bet ir dėl beprotiškai jausmingo ir nuoširdaus vakaro, kurį publikai dovanojo tuomet dar tik pradedanti žvaigždė... Šį sykį Imany sugrįžta jau pelniusi pasaulinį pripažinimą, savo diskografijoje turėdama jau dvejus studijinius albumus bei pasirengusi padovanoti visiems gerbėjams geriausias savo dainas ir pačias gražiausias emocijas.

IMANY

Imany arba Nadia Mladjalo (toks tikrasis atlikėjos vardas) gimė Pietų Prancūzijoje išeivių iš Komorų salų šeimoje, auginančioje dar devynis vaikus. Paauglystėje būsimoji dainininkė buvo perspektyvi sportininkė šuolių į aukštį rungtyje, vėliau pasirašė sutartį su „Ford Models Europe“ agentūra ir tapo populiariu modeliu. Dirbo Milane, Keiptaune bei Niujorke, kur ir praleido septynerius metus. Tačiau visiškai netikėtai Nadja paliko podiumą ir grįžo į Prancūziją, kad įgyvendintų svarbiausią savo gyvenimo svajonę – pradėti muzikinę karjerą.

Pasirinkusi sau slapyvardį Imany, kas išvertus iš svahilių kalbos reiškia „viltį”, ji pradėjo koncertuoti Paryžiaus baruose ir džiazo klubuose. Mergaitė iš egzotinių kraštų, dainuojanti apie meilę, darė tai taip švelniai ir nuoširdžiai, kad greitai apie pradėjo kalbėti ne kaip apie „dainuojantį modelį“, o kaip apie pačią ryškiausią jaunąją soul žvaigždę. Regis jos dainose, kuriose susipynė džiazo, bliuzo ir etninės muzikos stiliai, uždainavo pati Juodojo žemyno siela – neapsakomai subtiliai ir jausmingai.

Galutinai visus taškus ant “i” sudėjo Imany debiutinis albumas „The Shape of a Broken Heart“, išleistas 2011 m. ir tapęs platininiu ne tik Prancūzijoje ir Graikijoje, bet ir net triskart platininiu kaimyninėje Lenkijoje. Atskleisdama albumo pavadinimo paslaptį, pati dainininkė yra sakiusi: „Jūs niekada nepastebėdavote, kad Afrikos žemynas primena sudaužytą širdį?“.

2014 m. Imany dalyvavo kuriant garso takelį populiariai prancūzų komedijai „Sous les jupes des filles“ („Po merginų sijonais“), kurioje vaidino Isabelle Adjani, Laetitia Casta, Vanessa Paradis ir kitos garsios aktorės. Filmas, pasakojantis vienuolikos Paryžiaus gatvėmis žingsniuojančių moterų gyvenimo istorijas, sulaukė didelės komercinės sėkmės ir kino teatruose surinko netoli 22 mln. eurų pajamų, o tuo pačiu Imany (Filatov & Karas remiksas) „Don‘t Be So Shy“ iš šio filmo tapo #1 Prancūzijos, Vokietijos, Austrijos ir kitų Europos šalių grojaraščių lentelėse, o populiariajame „Spotify“ jau turi daugiau kaip 93 mln. perklausų.

Pats naujausias Imany studijinis albumas „The Wrong Kind Of War“ pasirodė 2016 m. rugpjūčio mėnesį ir įėjo į „Top 10“ Prancūzijos, Lenkijos ir Šveicarijos radijo čartus.

Video:
https://youtu.be/XCCk8MHhfgA
https://www.youtube.com/watch?v=L4tF9EnbcxU
https://www.youtube.com/watch?v=OfUqaIy_PfQ
https://www.youtube.com/watch?v=ut3_P4drQWw

IMANY koncertas vyks 2017 m. balandžio 27 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“.