Gundymas lietuje

2016-12-18 19:00

ŠOU LIETUJE

Gruodžio 18 dieną „Compensa“ salėje liesis tikras lietus, kuriame savo nepakartojamą šou surengs Sankt Peterburgo šokio teatro trupė „Gundymas“ („Iskušenije“).
Teatro spektakliai pripažintai sužavėjo jau daugiau nei 80 Europos miestų žiūrovus. Trejus metus iš eilės buvo pripažinti „Geriausiu Rusijos projektu“.
Šokio trupėje -10 nerealių šokėjų, kurių kiekvienas –unikalus. Trupėje sutinkame klasikinio baleto artistus, hip-hopo ir breiko virtuozus, akrobatus ir netgi gimnastus, pradėjusius savo karjerą nuo vaikystės.
Kiekvienas jų ne tik šokėjas, tačiau ir puikus aktorius, scenoje sujungiantis ne tik šokį, bet ir pateikiantis visą atliekamo numerio emocijų spektrą-nuo lyrikos iki gundančio interaktyvaus bendravimo su žiūrovais. Ir visa tai su beribiu energetikos užtaisu, kuris priverčia net paskutinėje eilėje sėdintį žiūrovą krūpčioti juntant begalinę šokėjo energiją.
Pirmą kartą Vilniuje –Sankt Peterburgo šokio teatras „Iskušenije“ parodys savo naujausią ir geriausią spektaklį- „Šou lietuje“.