Didžiausios Disco POLO žvaigždės: Defis, Piękni i Młodzi, Mirage & Yoko, After Party, Capitan Folk, Playboys!

2023-06-02 18:00 - 21:00

2023-06 -02 Compensa koncertų salę sudrebins Grandiozinis "Vasara Disco Polo Ritmu - 2" (Lato w Rytmie Disco Polo - 2) koncertas!

To dar nebuvo! Pirmą kartą Lietuvos muzikos istorijoje KETURI garsiausi DISCO POLO Karaliai iš Lenkijos: ''CLASSIC'', ''WEEKEND'', ''JORRGUS'', ''SZPILKI'' vienoje scenoje pas mus!

Jau birželio 2 dieną Compensa koncertų salė pavirs į didžiausią ir garsiausią muzikos šokių bei šviesos efektų aikštelę, nes būtent čia DISCO POLO ritmu šėls visas Vilnius! Skambės visi garsiausi Jūsų mylimiausi hitai!

Visos šios keturios grupės yra laimėjusios daugybę apdovanojimų ir sulaukusios pripažinimo ne tik Lenkijoje, bet ir visame pasaulyje. Vienintelis bendras pasirodymas „Vasara DiscoPolo Ritmu - 2“ bus surengtas tik birželio 2d., Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje. Nepraleisk vienintelės progos išvysti grupes CLASSIC, WEEKEND, JORRGUS, SZPILKI . Tai didžiasias energijos užtaisas, kuris padės pamiršti apie visus rūpesčius! Tik čia geriausios muzikos vakaras, nerealūs įspūdžiai, beprotiškos linksmybės ir ilgam liksiantys prisiminimai!

Mūsų laukia įspūdinga net keturiu valandų superhitų Šventė!!! Šoks visi!!