Didelė Naujametinė Fiksi-Eglė

2016-12-19 18:00

Didelė Naujametinė Fiksi-Eglė Vilniuje:
Šeši Fiksikai ant didelės scenos!
Gruodžio 19 d.Vilniuje, Compensa Koncertų salėje-neįtikėtinai gražus ir paslaptingas, didelis Naujametinis Fiksi-Šou. Pirmą kartą pas mus atvyks Fajeris, Verta, Špulia, Igrekas, na ir žinoma taip pat Simka, Nolikas ir Dima Dimičs!
Atėjo naujų, Naujametinių nuotykių laikas!
Bet štai nelaimė! Sulūžo pats svarbiausias pasaulio Laikrodis !
Netgi Senis Šaltis nežino, kaip išvengti šios nelaimės. Ir tik Fiksikai, patys mikliausi meistrai, gali susidoroti su šia užduotimi.
Aišku, bet koks remontas Fiksikams- tai tikras pasilinksminimas. Šokiai, Fiksu dainuškos, įdomios užduotys, naujametiniai siurprizai, visa tai laukia žiūrovų, kurie taip pat padės mėgstamiausiems herojams. Tačiau piktasis kompiuterinis virusas nori sukliudyti, siunčia savo padėjėjus, suima visus Fiksikus į nelaisvę ir pavagia Super Padėjėją!
Bet Fiksikai – nepasiduoda! Kadangi jiems reikia išgelbėti savo draugus, Naujuosius metus ir Senį Šaltį, atgauti Super Padėjėją, sutaisyti svarbiausią pasaulio Laikrodį - tai štai, kiek reikalų užgriuvo ant mūsų herojų pečių.
Fiksi-Šou sukūrtas pagal Rusijos animacinį multiserialą Fiksikai. Fiksi-Šou - tai interaktyvinis spektaklis “chepeningas”, kuris leidžia mažiesiems žiūrovams, ne tik patiems pamatyti mėgstamus herojus, bet ir dalyvauti jų nuostabiuose nuotykiuose tiesiog spektaklyje. Kiekvienas vaikas bus įtraukiamas į spektaklį ir pasijus reikalingu ir nepakeičiamu dalyviu.
Šelmiškas Fiksi dainuškas galės dainuoti visa žiūrovų salė.
Fiksikai patinka vaikams ir suaugusiems!. Vaikai susižavėję seka herojų nuotykius, o suaugę įvertina šio projekto švietimo tikslą ir skaito jį naudingu vaikams. Naujieji metai visada pilni nuotykių.
Ateikite į Didelę Naujametinę Fiksi-Eglę sužinoti apie visus mėgstamų herojų nuotykius!
Fiksi-Šou Lietuvoje įgijo netikėtai didelį populiarumą, surenkant anšlagus!
Paskubėkite iš anksto užimti geriausias vietas!
Renginys vyks rusų kalba