COMEDY WOMAN

2016-11-28 19:00

ilniuje įvyks jubiliejinis „Comedy Woman“ koncertas „10 m. su aukštakulniais bateliais“

2016 m. lapkričio 28 d. koncertų salėje „Compensa“ įvyks grandiozinis jubiliejinis moterų koncertas „Comedy Woman. 10 m. su aukštakulniais bateliais“.

10 m. „Comedy Woman“ gyvavimo scenoje – tai tūkstančiai žaižaruojančių juokų, dešimtys aukštakulnių batelių, keli centneriai grimo, šimtai išskirtinių suknelių, 50 atspalvių raudonos pudros, nesuskaičiuojama daugybė žiūrovų šypsenų ir gera nuotaika, kurios neįmanoma išmatuoti.

Išbūti 10 m. scenoje dėvint aukštakulnius batelius, laidant šmaikščius juokelius, šokant, mainant vieną po kito prabangius drabužius, gana sudėtinga. Tačiau geriausio moterų humorisčių šou dalyvėms viskas įmanoma! Jos tai įrodys jubiliejiniame koncerte koncertų salėje „Compensa“.

„Comedy Woman“ – tai šou, kuriame moterys moka pasijuokti iš savęs ir aplinkinių: gražuolių ir niekuo neišsiskiriančių, mėgėjų ir likusiųjų. Moterys juokiasi iš mados naujienų, krūtinės apimties ir vidinio pasaulio lobių. Jos dainuoja, šoka ir aiškinasi santykius.

Lapkričio 28 d. „Comedy Woman“ drauge su žiūrovais prisimins visus ir viską, kas įvyko su jomis per visą šou gyvavimo laikotarpį. Tai „Comedy Woman“ žanro klasika, pradedant nuo pagrindinės kolektyvo sudėties: ekscentriško „grenadieriaus“ personažo, kurį įkūnija Jekaterina Varnava, neužmirštamo Marijos Kravčenko žodžių lobyno, rusės moters atviraširdiškumo, kuris atskleistas per Tatjanos Morozovos vaidmenį, kvailų, bet mielų Nadenkos Sysojevos replikų, Jekaterinos Skulkinos šmaikščių juokelių, daugybės Marinos Fedunkinos personažų ir, žinoma, vakaro vedėjo Olego Vereščiagino. Tiesiog bus įspūdinga, gražu, moteriška ir labai linksma.

„Comedy Woman“ – tai atsakymas į amžiną vyrų klausimą: „Ar moterys moka juokauti?“ Žinoma, moka! Lengvai, grakščiai, laisvai, žaviai, su kruopelyte savikritikos ir sarkazmo!