ATŠAUKTAS! Valery Leontiev / Валерий Леонтьев

2018-05-31 19:00

 

Mieli žiūrovai!

Dėl techninių priežasčių atšaukiamas Valery Leontiev koncertas, kuris turėjo įvykti gegužės 31 d. "Compensa" koncertų salėje.

Bilietus galima keisti į kitus renginius:
''NEPAŽĮSTAMOJI'' - Komedija (2 spektakliai, Vilniuje ir Klaipėdoje)
https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/nepazistamoji-komedija-neznakomka-komedija-57376/

Vienos Štrauso orkestras (3 koncertai, Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje)
https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/vienos-strauso-orkestras-57064/

Norintiems pasikeisti bilietus prašome kreiptis info@bilietai.lt Atsiųsdami turimus Valery Leontiev koncerto bilietus.
Bilietų keitimas vyksta iki birželio 30 d.
Bilietų keitimas galimas tik tos pačios arba brangesnės kainų kategorijos.

Jei šis pasiūlymas jums netinka, bilietus galite grąžinti nuo liepos 1 d. atsiųsdami užpildytą grąžinimo formą el. adresu info@bilietai.lt
Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34593

Baltijos šalyse gastroles surengs Rusijos estrados žvaigždė Valerijus Leontjevas Baltijos šalyse gastroles surengs Rusijos estrados žvaigždė Valerijus Leontjevas Gegužės pabaigoje, Baltijos šalyse koncertines gastroles surengs viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Valerijus Leontjevas. Populiarusis dainininkas savo naują programą, skirtą 45-erių metų scenoje sukakčiai pažymėti, pristatys Vilniuje, Rygoje ir Taline. V. Leontjevas koncertą Lietuvoje surengs gegužės 31 d. „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje. Bilietus jau galima įsigyti visose BILIETAI.LT kasose ir internetu: www.bilietai.lt. Valerijus Leontjevas - itin ryškus ir tituluotas atlikėjas: Rusijos liaudies artistas, „Ordino už nuopelnus Tėvynei“, daugybės kitų apdovanojimų ir premijų laureatas. Kiekvienas jo pasirodymas virsta originaliu ir spalvingu šou. Išskirtinis artistiškumas, neįtikima kūno plastika ir ritmo jausmas padeda dainininkui jau keletą dešimtmečių būti tarp pačių populiariausių estrados artistų. Be to, daugumą įmantrių choreografinių šokio scenų V. Leontjevas kuria pats. Atlikėjo kostiumai visada atitinka jo programą, todėl garderobe – nuo juosmenį vos dengiančio raiščio iki smokingo ir cilindro. Kartu su legendiniu Rusijos estrados dainininku į gastroles vyksta baleto šokėjų trupė ir muzikantų grupė. V. Leontjevas per savo karjerą spėjo išleisti daugiau nei 30 plokštelių ir kompaktinių diskų. Dainininko karjerą jis pradėjo būdamas 23-ejų, o po septynerių metų laimėjo Jaltos dainų konkursą ir pelnė publikos ir muzikos profesionalų pripažinimą. Daugybės muzikinių titulų ir įvertinimų dainininkas sulaukė ne tik savo šalyje: netrukus jis triumfavo „Sopoto“ festivalyje Lenkijoje, o 1991 metais Monte Karle jam įteiktas „Auksinio smuiko rakto“ apdovanojimas. Vėliau V. Leontjevui teko garbė įsiamžinti „Žvaigždžių alėjoje“ Maskvoje. Muzikos mylėtojai puikiai žino dainininko hitus „Milyj drug“, „Margarita“, „Deltaplan“, „Kazanova“ ir daugelį kitų. Dainininkui kūryba yra vienintelis kelias būti išgirstam ir suprastam. „Artistas ir vienatvė – neišskiriami dalykai“, – kartą pasakė V. Leontjevas. „Tačiau tai kuriančių žmonių visai nekankina, o priešingai - duoda peno. Žmogus dainuoti, piešti ir rašyti knygas pradeda tik tada, kai išmoksta nebepastebėti aplinkos. Būtent taip ir aš kadaise pradėjau dainuoti“. Pelnyti nepaperkamą publikos palankumą ir pasaulinį pripažinimą dainininkui padėjo bendradarbiavimas su garsiais dainų autoriais D. Tuchmanovu, R. Paulsu, A. Pachmutova, I. Krutojumi ir daugeliu kitų. Sėkmingą dainininko karjerą V. Leontjevas derina su vaidyba. Dainininkas yra nusifilmavęs kino filmuose „Na nužnom prazdnike“, „Doč polkovnika“, „Zachodi – poliubliu“, „Kak stat zvezdoi“, „Ekstrasens“, dokumentinėse juostose „Ja s toboi ne prosčajus“ ir „Valerijus Leontjevas“.