(ATŠAUKTAS) Spektaklis ''Palauk, man šiandien finalas!''

2022-12-23 18:00 - 19:30

Atnaujinta 2022 11 29

Pranešame, kad atšauktas renginys “Spektaklis ''Palauk, man šiandien finalas!''”, kuris turėjo įvykti gruodžio 23 d. Vilniuje.

Pirkę kasose arba pagal išankstinę sąskaitą prašome užpildyti pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application

Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2022 metų gruodžio 16 dienos.

Prašymai priimami iki gruodžio 15 d.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

 

 

Režisierius: Balys Latėnas

Vaidina:
Darius - Marius Repšys
Milda - Ilona Kvietkutė
Vedėjas - Valentinas Krulikovskis

Istorijos mokytojas Darius TV žaidimo "Auksinis milijonas" finale pirmą kartą susitinka su savo priešininku kovoje dėl milijono eurų. Tačiau netikėtai Darius sužino, kad jo priešininkas - Milda, vokiečių kalbos mokytoja. Dariaus žmona. Didžiulė pinigų suma, konkurencija ir nutylėtos santykių paslaptys pradeda skleistis konkurentų dvikovoje. Su milijonu eurų išeiti gali tik vienas. Pinigai tampa didžiuliu išbandu ne tik žaidėjų protui, bet ir širdžiai. Sutuoktiniai išbandomi ne tik pinigais, bet ir ilgo santykio nuovargiu. Ar jie gali laimėti? Atsakymas gyvoje "Auksinis milijonas" filmavimo laidoje.