Magijos šou "Kalėdų žvaigždė"

2014-12-29 19:00

Magijos Teatras „DiArchy“ kartu su prodiuserine kompanija „Visual Dreams Factory“ pristato fenomenalų kalėdinį iliuzijų vakarą „Kalėdų žvaigždė“.

Naujausios technologijos ir 4D efektai paliks nepakartojamą įspūdį visiems metams.

Gruodžio 29 d. Vilniuje koncertų salėje „Compensa“, Sausio 4 d. Kėdainiai – Kėdainių arenoje, Sausio 6 d. Šiauliai, Šiaulių arenoje unikalus renginys – Magiškas šou „Kalėdų žvaigždė“ uždegs tikrąją Kalėdų žvaigždę kartu su garsiausiais Lietuvos šou-verslo atstovais.

Kalėdų senelio vaidmenį atliks V.Stakėnas, kuris atveš daug dovanų.

Paklaustas apie savo vaidmenį magiškame projekte V.Stakėnas prisipažino, kad buvo nustebintas prašymu išsiskaidyti ore:

- Žadu būti pradangintas, bet tikiuosi, kad ne visam laikui! Niekad nežinau kuo tikėtis kai susiduri su nežinomybe.. Pirmą kartą dalyvauju tokiam paslaptingam projekte. Manau, kad tai bus grandiozinis šou-spektaklis.

Blogietis – V. Cololo žada tapti ugnies šou dalyviu. Jis trukdys dalinti dovanas, bei bandys sugadinti Kalėdas.

V. Cololo kaip visada linksmai nusiteikęs, bet visgi truputi abejojantys:

- Kaip man reaguoti į tai, kad teks sutramdyti ugnį.. ne žinau ar pavyks, kol kas repetuojame be ugnies, o kaip bus šou metu – bus matyt, tikriausiai sudegsiu! Juokauja V.Cololo.

Neatsiejama šou dalis – modernūs šokiai ir interaktyvūs efektai!

Visi žiūrovai, vaikai su savo tėveliais, kartu su „DiArchy“ nukeliaus į stebuklingą pasaką, kur jų laukia neįtikėtini nuotykiai ir tikrasis magijos pasaulis.

Žinomiausi ir paslaptingiausi rekordų laužytojai, legendos kūrėjai, magai ir mentalistai Diana ir Arvydas Gaičiūnai demonstruos savo neįtikėtinus gebėjimus. Žiūrovai išvys reiškinius prieštaraujančius gamtos dėsniams.

Žinoma, naudosim iliuzijos meną, technomagijos elementų, tačiau tegul lieka intriga!“, – pasakojo unikaliam pasirodymui ypatingai besirengiantys, gyvai atliekamus magijos triukus ir virtualias technologijas į viena sujungsiantys, „DiArchy“ magai Diana ir Arvydas.

Abu jie sakė, jog jiems svarbu, kad apie šį įspūdingą reginį sužinotų kuo daugiau žmonių. „Žiūrovai pamatys tai, ko dar nematė – tai unikalus projektas. Jie išvys tarsi kitą pasaulį. Norėtumėme, kad žmonės, sėdintys salėje pamirštų, kad jie yra realiajame pasaulyje, o stebėdami vaizdus ant vandens ekrano rodomose 4D projekcijose, tarsi keliautų laiku, atsidurtų virtualiame pasaulyje. Vaizdai bus rodomi ne tik ant vandens, bet ir tarsi ore“, - apie kuriamą unikalų projektą pasakoja jo sumanytojai.

Žiūrovai turės galimybę pamatyti itin ekstremalų ir pavojingą gyvybei žymaus Hario Hudinio triuką. Pirmą kartą Lietuvoje Magijos Teatras „DiArchy“ atliks įspūdingą legendinį triuką „Išsilaisvinimo galia “.Tai bus nepamirštamas ir intriguojantis renginys, kuris pritrauks žiniasklaidos , o kartu ir didelį žiūrovų dėmesį.

Šio triuko esmė yra išsilaisvinti iš tramdomųjų marškinių pavojingame aukštyje kabant žemyn galva. Žiūrovai galės viską stebėti gyvai iš visų pusių.

Triukas „Išsilaisvinimo galia“ turi labai įdomią istoriją.

1915 metais Amerikoje panašų triuką pirmą kartą atliko legendinis magas Haris Hudinis. Tais laikais tramdomieji marškiniai buvo naudojami psichiatrinėse klinikose, kad sutramdyti psichiškai nesveikus žmones, kurie linkę į savižudybę.

Buvo nustatyta, kad nei vienam ligoniui, net turinčiam didelę fizinę jėgą, išsivaduoti iš tramdomųjų marškinių taip ir nepavyko.

Vėliau naudoti tramdomuosius marškinius buvo uždrausta dėl žmogaus teisių pažeidimo, ir pripažinta nehumaniška.

Tramdomieji marškiniai skirti triuko atlikimui. Lietuvoje yra identiška originalių tramdomųjų marškinių kopija, atvežta į Lietuvą iš JAV.

Triukas „Išsilaisvinimo galia “ bus pirmą kartą atliekamas Baltijos šalyse. Pirma karta pasaulyje triukas bus atliktas užrištomis akimis. Triukas taps šių dienų sensacija. Tai neišvengiamai pritrauks žiniasklaidos dėmesį, ir taps tūkstančių žmonių traukos centru. Tinkamai suorganizuota viešųjų ryšių kompanija leis įsibėgėti reklaminei bangai.

Žiūrovai turės galimybę stebėti šio nepamirštamo renginio pristatymą ant koncertų salės “COMPENSA“ fasadinės sienos, kuri lazerių pagalba atgys ir naujųjų technologijų pagalba nustebins publiką!